eris5eris4eris3eris2eris1

1- آماده سازی سطح مورد نظر جهت نصب سطح کار باید محکم ،صاف،صیقلی ،خشک وتمیز وعاری از هر گونه مواد اضافی از قبیل رنگهای حلال وتکه های کاغذ دیواری احتمالی مانده از قبل باشد. تمام پستی بلندی های دیوار باید با بتونه کاری یا گچ کاری تسطیع ودر صورت لزوم با چسب زیرسازی کاملا آغشته گردد .

2-آغشته کردن دیوار به چسب شما می توانید جهت نصب کاغذدیواری های non-woven اریسمن از تکنیک چسب روی دیوار استفاده کنید. در نظر داشته باشید جهت انجام این کار ،حتما از چسبهای معتبر که از سوی تولیدکننده مناسب برای استفاده کاغذ های non-woven شناخته شده استفاده نماید. براساس دستور العمل درج شده برروی بسته بندی چسب ،چسب را مخلوط کرده و سپس به آرامی و به طور یکدست کل دیوار را چسب کاری نماید .

3- نصب کاغذ بروری دیوار بهتر است جهت نصب کاغذ دیواری ها از سمت پنجره (سمت پرنور) شروع وبه سمت فضای تاریک تر داخل اتاق ادامه دهید. کاغذ دیواری را باتوجه به سلیقه خود عمودی یا افقی ،یکی پس از دیگری نصب وبا استفاده از ابزار مناسب مثل یک کارتک پلاستیکی نرم، حبابهای زیر آن را بگیرید ودرزهای دو لبه ی دو تکه کاغذ را به هم متصل نمایید. جهت بررسی وضعیت تطابق طرحهای کاغذ به بر چسب روی رولها و راهنمای مربوطه توجه فرمایید.

4 -برش تکه های اضافه قسمتهای زائد را از بالاو پایین (در صورت نیاز از طرفین) جدا کنید. همین،تمام شد. حالا شما صاحب یک فضای شکیل وزیبا هستید که حاصل دسترنج خودتان نیز هست.

چندنکته !

- می توانید جهت سهولت کار ،رولهای کاغذ دیواری را براساس ارتفاع محل نصب به تکه های مورد نظر تقسیم کنید. فقط حتما توجه داشته باشید قبل از انجام برش ،محاسبات لازم در خصوص تکرار طرحها و تطابق آنها را از روی اطلاعات مندرج برروی رول وجدول راهنما انجام دهید. - لکه های احتمالی چسب را فورا از روی کاغذ دیواری وبااستفاده از یک دستمال نرم وتمیز پاک نمایید.

- یک نکته ی مثبت در خصوص کاغذهای non-woven اریسمن این است که شما می توانید به راحتی وهرزمان که اراده کردید ،بدون نیازبه مواد اضافی و فقط با کشیدن ملایم آن ،آنها را از روی دیوار جدا نمایید.

- حتما قبل از انجام نصب ودرصورتی که بانحوه ی انجام دقیق آن آشنا نیستید بایک متخصص مشورت نمایید ،کاغذ دیواری واز آن مهمتر وقت شما یک کالای ارزشمند است. بدون مطالعه آنها را به هدر ندهید

 
تنظیمات قالب

رنگ

برای مشاهده ی حالت های رنگی قالب کلبه برروی رنگ مورد نظر کلیک نمایید.
Green Blue Brown Yellow

بدنه قالب

رنگ پس زمینه
کد رنگ
سبک طرح بندی برای تصاویر پس زمینه: جعبه
سبک های طرح بندی
انتخاب منو
فونت گوگل
سایز فونت بدنه
نوع فونت بدنه